Ulica A. Rudnaya-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
M K 22. augusta 2020

Budovanie optickej siete. Veľký telekomunikačný operátor. Subdodávateľ zrejme nebude následne trávu kosiť...Prosím o vyzvanie zhotoviteľa, aby dal trávnik do pôvodného stavu...vrátane osiatia a vyzbierania kameňov.

24. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí oddelenie výstavby a životného prostredia.

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
25. august 2020

mirec ........

to iste aj na Malookružnej........

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania