Ulica olympionikov-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Poškodená značka pri zimnom štadióne.

27. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? 36. týždeň

Michaela Bartušová
Mesto Prievidza
27. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 27.8.2020 zamestnanci TSMPD s.r.o. predmetnú značku opravili.

Mgr. Silvia Bakytová
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania