Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Sever, Čierne mesto

Nebezpečné "odpadky" sever

Sever, Čierne mesto - Bôrová ulica


13. apríla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
V riešení
 
Marec 2018
V riešení
 
Február 2018

Deseparácia odpadu

Sever, Čierne mesto - Agátová ulica


24. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Uzavretý
 

Diviaky na Severe

Sever, Čierne mesto - Agátová ulica


24. februára 2018

5 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Očistenie tabule - vandalizmus

Sever, Čierne mesto - Ulica K. Nováckeho


13. februára 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 
Január 2018

Po poruche zostala rozbitá cesta,kopa blata, piesok

Sever, Čierne mesto - Ulica M. Gorkého


12. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 
Uzavretý
 
December 2017

Sama jama

Sever, Čierne mesto - Ulica M. Gorkého


20. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Znečistená cesta

Sever, Čierne mesto - Bôrová ulica


19. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Odpad pod lesoparkom

Sever, Čierne mesto - Dubová ulica


17. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Lístie na chodníkoch

Sever, Čierne mesto - Cesta Vl. Clementisa


14. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Rozmlátená cesta

Sever, Čierne mesto - Na karasiny


11. decembra 2017

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Uzavretý