Staré sídlisko, Iný subjekt

Vyriešený
 
meno užívateľa

Okružná cesta-Verejný poriadok-iné

Staré sídlisko - Okružná cesta
22. novembra 2020 Komentáre41 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Letisková ulica-zviera-deratizácia

Staré sídlisko - Letisková ulica
04. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Júl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica S. Chalupku-Dopravné značenie-iné

Staré sídlisko - Ulica S. Chalupku
06. júla 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica A. H. Gavloviča-cesta-výtlk

Staré sídlisko - Ulica A. H. Gavloviča
23. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Sadová ulica-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Staré sídlisko - Sadová ulica
15. mája 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Gorazdovo nábrežie-Zeleň a životné prostredie-iné

Staré sídlisko - Gorazdovo nábrežie
09. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
August 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Ulica A. H. Gavloviča-detské ihrisko-potrebná údržba

Staré sídlisko - Ulica A. H. Gavloviča
06. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Riečna ulica-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Staré sídlisko - Riečna ulica
19. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Západná ulica-vertikálna značka-chýbajúca

Staré sídlisko - Západná ulica
13. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bojnická cesta-cesta-výtlk

Staré sídlisko - Bojnická cesta
06. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Riečna ulica-Zeleň a životné prostredie-iné

Staré sídlisko - Riečna ulica
20. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Gorazdovo nábrežie-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Staré sídlisko - Gorazdovo nábrežie
10. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
November 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Hotel Magura-hlucne zábavy

Staré sídlisko - Ulica B. Björnsona
26. novembra 2018 Komentáre7 Hodnotenie0
Október 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nejde elektrika na sidlisku pily. Bjornsona 20

Staré sídlisko - Ulica M.R. Štefánika
12. októbra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok okolo lavičky

Staré sídlisko - Riečna ulica
10. septembra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0