Dopravné značenie, MÚ Prievidza, Nábrežie sv. Metoda ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Poškodená dopravná značka

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Nábrežie sv. Metoda
22. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená dopravná značka

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Nábrežie sv. Metoda
29. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Nábrežie sv. Metoda
30. augusta 2016 Komentáre4 Hodnotenie0
Január 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

#106 Torzo dopravnej značky

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Nábrežie sv. Metoda
24. januára 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nezmyselne umiestnená dopravná značka

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Nábrežie sv. Metoda
14. januára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nereflexná dopravná značka a dodatková tabuľka

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Nábrežie sv. Metoda
14. januára 2016 Komentáre0 Hodnotenie0