Zapotôčky, Iný subjekt

Vysoká tráva na lúke oproti Unikliniky

Zapotôčky - Nábrežná ulica


09. júna 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
September 2016

Ulica J. Okáľa bez kanalizačných vpustí

Zapotôčky - Ulica J. Okáľa


02. septembra 2016

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Január 2016

#72 Nezmyselná a chýbajúca dopravná značka

Zapotôčky - Ulica M. Falešníka


13. januára 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
Október 2015

Kríky a stromy na brehoch rieky Nitra

Zapotôčky - Nábrežná ulica


26. októbra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Február 2015

Chýbajúca strecha

Zapotôčky - Rad L.N. Tolstého


16. februára 2015

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Júl 2014

Vyschnutý strom

Zapotôčky - Nábrežná ulica


14. júla 2014

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
August 2013

Znečistená rieka nitra

Zapotôčky - Nábrežná ulica


30. augusta 2013

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Zbytočná dopravná značka

Zapotôčky - Nábrežná ulica


21. augusta 2013

5 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
Júl 2013

Dopravné značenie - kruhový objazd

Zapotôčky - Ulica Ľ. Ondrejova


12. júla 2013

6 komentárov

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Február 2013

Nebezpečná zákruta

Zapotôčky - Átriová ulica


05. februára 2013

6 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený