Štefánikova- verejné služby

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Ospravedlnujem sa, ale asi nerozumiem aktivitam mestkych spolocnosti. Ak by vacsina ludi v sukromnej sfere pracovala tak ako niektore mestke spolocnosti, alebo ak by ludia zacali odvadzat dane len do urovne poskytovanych sluzieb, tak neviem ako by tato spolocnost naozaj vyzerala. Vyzyvam mesto Puchov aby sa konecne zacalo starat o majetok mesta. Neprimeranym konanim zapricinujete obrovsky servisny dlh na majetku mesta a preto nerozumiem preco aktivity mesta idu viac a viac k rozsirovaniu majetku. Ani hojne casy ste nevedeli pretavit v udrzatelnosti kvality zivota v meste. Dufam ze nasledujucim volebnym obdobim to skonci. Foto je len vzorka prace jednej z mestkych spolocnosti.

01. november 2020

Jan

2. vzorka prace - krizovatka s frekventovanym prechodom pre chodcov bola dlhodobo rozbita no k oprave sa pristupilo na jesen, pocas dazdov kde ani len technologia nieje dodrzana. Zasyp asfaltoveho kameniva bez asfaltu je nonsens.
02. november 2020

Odpoveď samosprávy

Poškodená časť vozovky bola vyspravená.

Podnik technických služieb mesta
02. november 2020

Jan

Chcem poprosit spravcu aplikacie pre Puchov o znovu otvorenie podnetu. Tento podnet neupozornoval na konkretne napravne opatrenie. Tento podnet vyzyva predstavitelov mesta a mestkych spolocnosti k nastaveniu kontrolnych mechanizmov tak, aby nedochadzalo k plytvaniu a znehodnocovaniu mestkeho majetku. To ako vyzeraju mnohe napravne opatrenia ukazuje na velku mieru amaterizmu aj vo vedeni, co naozaj vedie k nehospodarnosti. Dakujem
09. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, prostredníctvom portálu riešime okamžité podnety, nedostatky. V
tomto prípade sa nejedná o konkrétny podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania