Štefánikova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

V riešení
meno
Pavol 16. júna 2021

Už niekoľko dní su rozbite dvere

19. jún 2021

Lubof

To isto nieje na Štefánikovej ulici.
21. jún 2021

Peter

vyzerá to na starý kulturák. ale to je súkromná budova, s tým mesto nemá nič spoločné.
22. jún 2021

Lubof

Ak to je starý kulturák tak si to takto otvorili bezdomovci.
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Objekt nie je vo vlastníctve a ani v správe Mesta Púchov. Dňa 1.6.2021 bol vyzvaný vlastník budovy na okamžité odstránenie havarijného a ohrozujúceho stavu objektu.

Oddelenie výstavby, investícií, ŽP a stavebného úradu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania