Komenského-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

V riešení

Dobry den.Vazena samosprava,v meste je xy poskodenych a chybajucich laviciek pred panelakmi.Tato je konkretne na Komenskeho 1630.Pri jednom vchode nie je ziadna,pri dalsom je nevyhovujuca poskodena zubom casu.Bolo by dobre ich poopravovat-doplnit-vymenit... Prosim vas,dali by sa taketo podnety riesit priebezne,automaticky alebo budete opat ako vzdy cakat na obcanov,ktori budu dlhodobo prosikat o napravu. p.s. staci chodit po meste peso a s otvorenymi ocami.

12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
V meste prebieha výmena a doplnenie lavičiek priebežne počas roka na základe jednotlivých požiadaviek od občanov a poslancov za jednotlivé volebné obvody.

Oddelenie dopravy a služieb
12. júl 2021

Marián

Ďakujem za odpoveď. Dúfam,že prídeme na rad čo najskôr.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.