Royova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

V riešení

Poškodený chodník - križovatka Royovej ul. a ul. F.Urbanka Zničený chodník - buď od ťažkej techniky pokladačov optických káblov alebo stavebných mechanizmov z neďalekej začatej novostavby. Opravia to na vlastné náklady?

18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za upozornenie, podnet bol postúpený príslušnému oddeleniu na riešenie.

Mestský úrad Púchov
19. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spoločnosť ktorá realizuje stavbu na ul. F.Urbánka bola upozornená a následne vykoná opravu daného chodníka.

Oddelenie dopravy a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania