Za cintorínom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Pri vstupe na cintorin v PU v zadneh casti su umiestnene 2 ks nadoby na ukladanie starsieho resp.nepotrebneho satstva. Tieto nadoby byvaju casto nevyvezene, potom satstvo, ktore sa z titulu nedostatku miesta v nadobach, sa nachadza mimo zberne nadoby. Kedze nadoby su umiestnene v tesneh blizkosti vstupu na cintorin, tiez sa tam nachadza parkovisko - tento stav nerobi mestu dobru reklamu. Treba brat v uvahu, ze na mestsky cintorin pri pohreboch prichadza vela ludi, ktori v PU nebyvaju a takto si mesto zbytocne kazi renome mimo PU

17. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup.
Kto? Oddelenie výstavby, investícií, životného prostredia a stavebného úradu

Mestský úrad Púchov
17. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Keď medzi intervalmi ich vyprázdňovania dochádza k väčšiemu naplneniu týchto nádob, prosíme občanov aby vytriedené oblečenie nehádzali vedľa tohto kontajnera, ale podľa možností s jeho odovzdaním počkali, kým budú biele kontajnery vyprázdnené. Takto pohodené a hlavne nezabalené šatstvo a textil sa vplyvom počasia znehodnocuje, v konečnom dôsledku nemôže byť použité na ďalšie zhodnotenie a končí v zmesovom odpade - čiže na skládke.

Oddelenie výstavby, investícií, životného prostredia a stavebného úradu
15. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontajnery boli vyprázdnené a okolie bolo upratané.

Podnik technických služieb mesta s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania