Rastislavova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Prosím o opravu cesty na väčšou úseku. Ide o cestu v odbočke k paneláku a keďže ide o rozbitý väčší úsek a pred odbočkou aj parkujú auta vznikajú nebezpečné situácie.
Popri oprave cesty by bolo vhodné za zváženie ten trčiaci obrubníkový "polkruh" pre košmi úplne zrušiť a vyrovnať na cestu. Je dosť nebezpečné tadiaľ prechádzať ak oproti parkuje auto.

20. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, cesta bola upravená.

Oddelenie dopravy a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania