Moravská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
Monika Doskočova 22. februára 2024

Dobrý deň chcela by som Vás požiadať o vyčistenie plochy ul. Moravská 1884 /52 bývalá Vymenicka kde sú samé odpadky, fľaše atď poprosím o zrezanie stromu vŕby neplní účel. Kúsok ďalej pod schodami hrnce, fľaše ako sa ide do Marcipánky pod vchodom. Ďakujem pekne za vyriešenie problému.

22. február 2024

Peter Maloch

Dobrý deň,len sa chcem opýtať,že čo má podľa Vás spĺňať strom,aby ste nemuseli žiadať jeho odstránenie? Inak súhlasím s Vami,že neporiadok,by sa mal upratať.
26. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok bol uprataný.

Podnik technických služieb mesta s.r.o.
26. február 2024

Monika Doskočova

Dobrý deň.. Myslím si, že tá vŕba v strede neporiadku, odpadkov a medzi starou vymenickou je nezmysel, aby tam ostala zbytočne sa bude rozrastať a nakoniec tam začne rásť aj ďalšie čmanie, kríky. Ďakujem pekne za odpílenie vrby.
28. február 2024

Jozef

takže sa ma zrezat dobrý strom len preto, že Vám to nedáva zmysel?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania