Chodník na stanicu

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Zaslal: Martin C., 19. júna 2016

Cesta pre chodcov na stanicu je v hroznom stave. Chodníky na oboch stranách už od mosta sú hrbolaté a plné dier. Cesta s kufrom je takmer nemožná. Bude sa s tym niečo robit?

23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Požiadavky na komplexnú rekonštrukciu chodníka pre peších mesto eviduje. Po schválení takejto investičnej akcie poslancami MsZ a vyčlenení finančných prostriedkov môže dôjsť k jej realizácii.

Oddelenie dopravy a služieb
18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Chodník na stanicu bol zrekonštruovaný, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania