Poškodená trampolína

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
marcel 11. júna 2017

poskodena trampolina v detskom parku

26. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Poškodenie na trampolíne rieši MsÚ s dodávateľskou spoločnosťou.

Oddelenie dopravy a služieb
26. jún 2017

marcolo

Poskodenie trampoliny k dnesnemu dnu je uz vacsieho rozsahu.
Trampolina nie je vobec zabezpecena - vysoke riziko urazu!
26. jún 2017

marcolo

Poskodenie trampoliny k dnesnemu dnu je uz vacsieho rozsahu.
Trampolina nie je vobec zabezpecena - vysoke riziko urazu!
16. august 2017

Odpoveď samosprávy

Poškodená trampolína bola zabezpečená proti úrazu, s dodávateľom sa rieši výmena.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
21. september 2017

Odpoveď samosprávy

Poškodená trampolína bola vymenená za novú.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania