Chodník - ulica Hollého

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

V riešení
meno
marcolo 26. júna 2017

Chodnik na ulici Holleho je dlhodobo v nevyhovujucom stave - x krat opravovany, esteticka uroven je nulova (foto je z casti chodnika pri GM centrum).

11. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, Vaša požiadavka bola zaradená do harmonogramu prác PTSM v rámci vysprávok výtlkov a drobných opráv miestnych komunikácií.

Oddelenie dopravy a služieb
24. august 2017

PTSM

V rámci možnosti sme vyspravili najväčšie diery a prepadnuté časti chodníka. Súhlasím, že po estetickej stránke nevyhovuje a chodník si pýta natiahnúť nový asfaltový koberec.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania