Zanesené odtoky na moste v Hrabovke

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
Martina 12. júla 2017

Už dlhé roky nikto nevyčistil prepady na Hrabovskom moste. Po každom daždy máme na moste kúpalisko a pre chodcov a cyklistov nieje možné prejsť bez toho aby sa nazmáčali. Keby nebola premávka po tomto moste taká aká je tak tam voda stojí celé dni ale vďaka premávke je väčšina vody vyprskana z mosta do rieky.

13. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
28. júl 2017

jozo

Okrem tychto zanesenych odtokov, su tu totalne upchate aj kanaly na zaciatku mosta. Je to vidiet najma pri vacsom dazdi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania