Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Odmontovaný kryt na stĺpe verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Zaslal: Peter Farkaš, 27. novembra 2017

Na stĺpe verejného osvetlenia odmontovaný kryt elektrovodičov na ulici Hollého pri autobusovej zastávke / pri GM CENTRUM/. Možnosť úrazu elektrickým prúdom.
Len , aby to nedopadlo ako s opravou pri podnete Múr - ruina „torzo” https://www.odkazprestarostu.sk/puchov/podnety/44828/mur-ruina-torzo?ref=288679526515113624578761RziX9m9PYB01VyqdR5E5g49SA4Zve0 .
Ak je to PROVIZÓRIUM...?!
Ale ak natrvalo môžu si podať z s.r.o. ruky s majstrami - kutilmi MAT a PAT!!!

29. november 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.