Uvoľnená dlažba na ceste pri hoteli Alexandra

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Zaslal: Rastislav, 10. decembra 2017

Uvoľnená dlažba na ceste pri hoteli Alexandra, hrozí poškodenie vozidiel

18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.