Pravidelne zničené dlaždice na Štefánikovej ulici pri Divadle

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Zaslal: Vlado, 14. decembra 2017

Dobrý deň. Chcel by som sa Vás spýtať, ako dlho sa ešte budeme dívať na pravidelne zničenú cestu ( dlažbu) pred Divadlom na Štefánikovej ulici. Rozbite a trčiace dlaždice sú veľmi nebezpečne. Bol by som veľmi rad a nie len ja ,aby sa to už konečne urobilo poriadne a nie to len odfláknuť každý rok. ďakujem pekne.
Nemám konkrétnu fotografiu miesta ,ale určite kompetentný organ vie, o čom hovorím.

21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Opravy dlažby cestného telesa Štefánikovej ulice prebiehajú podľa potreby a aktuálneho stavu povrchu vozovky. Realizácia tejto časti cestného telesa prebehla v rámci projektu REKONŠTRUKCIA A MODERNIZÁCIA HOENNINGOVHO NÁMESTIA ako SO 01 – miestne komunikácie – rekonštrukcia. V súlade so zmluvou o NFP od záverečnej monitorovacej správy plynie 5 ročná lehota udržateľnosti projektu do 31.1.2019, v rámci ktorej nie je možné zásadne meniť realizovaný rozsah preplatený v rámci získaných fondov, ani realizovať kompletnú zmenu konštrukcie.

Oddelenie výstavby, investícií, životného prostredia a stavebného úradu
21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dlaždice boli opravené, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.