Rozkopávka na cestnej komunikácii Námestí Slobody

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Zaslal: Peter Farkaš, 16. decembra 2017

Zabudnuté dokončenie rozkopávky na Námestí Slobody.
Výplň z nej sa roznáša po prejazde áut po ceste...

21. december 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet vyriešený, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.