Poškodená cesta ohrozujúca bezpečnú jazdu

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Zaslal: Peter Farkaš, 05. januára 2018

Poškodená cestná komunikácia na Námestí Slobody
ohrozujúca bezpečnú jazdu motorových vozidiel.
Do začatia opravy žiadúce označiť miesto aspoň výstražným kužeľom...

23. január 2018

Odpoveď samosprávy

Na predmetnom mieste vykonávali opravy vodári, ktorí zanechali miesto v takomto stave. Vodári budú urgovaní k náprave.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
16. február 2018

Odpoveď samosprávy

Poškodená cesta bola opravená, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.