Šmykľavý chodník na železničnom moste

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

V riešení
meno
Matej Č 08. januára 2018

Poprosil by som o vyriešenie problému týkajúceho sa povrchovej úpravy chodníka na železničnom moste. Na jeho zničenom povrchu sa šmýka takmer v každom počasí, čo sa v zimných mesiacoch ešte niekoľkokrát zhorší a je takmer nepriechodný. Denne po ňom kráčajú stovky ľudí a bojím sa, že skôr či neskôr na tomto úseku dôjde k nepríjemnému úrazu.

Ďakujem

19. január 2018

Renáta

Zdá sa, že tento odkaz nikto nečítal - odpoveď naň nie je a dnes bol chodník v takom stave, že pripomínal ľadovú plochu. Zaujímalo by ma, kto bude niesť zodpovednost v prípade, že sa tam stane úraz. ...Alebo počkáme do leta? Ale vtedy sa tam šmýka tiež.
23. január 2018

Odpoveď samosprávy

Pri danom podnete je potrebné najskôr preveriť, komu most a chodník na ňom patria a následne sa obrátime na vlastníka. V prípade, ak ide o majetok mesta, pri vhodnom počasí spravíme novú povrchovú úpravu.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
24. január 2018

Odpoveď samosprávy

Na Slovenskú správu ciest bola zaslaná žiadosť o opravu povrchovej úpravy chodníka - poškodeného protišmykového náteru, nakoľko SSC je správcom uvedeného chodníka.

Oddelenie dopravy a služieb
24. január 2018

Matej Č

Ďakujem veľmi pekne za snahu problém riešiť. Ak by bolo možné, tak by som Vás chcel požiadať o občasnú kontrolu chodníka kvôli jeho nebezpečenstvu z dôvodu pošmyknutia sa a nejakým provizórnym spôsobom zabezpečiť jeho povrch do termínu opravy, napríklad posypom kamienkov alebo iného vhodného materiálu.
25. január 2018

Renáta

Vďaka za ochotu problém riešiť-no privítala by som, keby bol chodník asp.posypaný- dnes o 6.00 to bolo jedno súvislé "klzisko". Verím, že takúto požiadavku mesto zaslať môže.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania