Znečisťovanie verejného priestranstva Dvory

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Zaslal: Milan, 31. januára 2018

Táto ulica je sústavne znečistená odpadkami a tvorcami rôznych skládok, ktoré dávajú tejto ulici nepekný dojem .

07. február 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetný priestor bol vyčistený a uprataný.

Oddelenie dopravy a služieb
08. február 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetný priestor bol vyčistený a uprataný, foto v prílohe.

Oddelenie dopravy a služieb
16. máj 2018

Matador Milan

Hlavne že sa platia dane

Už tu na to bolo poukazovane viackrát, ale pravdepodobne tu nebýva žiaden z mestských poslancov. Táto ulica je jedno veľké smetisko.
17. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Priestory okolo kontajnerov sa pravidelne čistia a zbierajú.
Podnikatelia z Dvorov by mali kartóny voziť do zberného dvora v PTSM na ul. Športovcov 890 a neznečisťovať okolie za predajňou a okolo kontajnerov.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
08. júl 2018

Jozef

Znečistená ulica Dvory odpadkami

Už sa to tu preberalo niekoľkokrat, ale doposiaľ sa stav vôbec nezlepšil, ba dokonca sa neprijalo ani žiadne efektívne riešenie na elimináciu vyskytujúceho a často opakujúceho sa stavuj. Táto ulica je sústavne znečisťovana odpadkami z príslušných nádob na komunálny odpad. Myslím že by bolo vhodne skutočne popremýšľať nad riešením, ktoré by bolo efektívne a vyriešilo by tento problém znečisťovania.
13. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Priestor bol vyčistený, foto v prílohe.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
15. júl 2018

Jozef

Pardon ale je to celkom úsmevne, takto to vyzerá po 3 dňoch
16. júl 2018

Jozef

Znečistená ulica dvory

Dobrý deň celkom úsmevne keď napíšete vyriešené ale neefektívne, pretože po 3 dňoch je to take iste ako predtým . Takze námaha ľudí a peniaze daňových poplatníkov minúte zbytočne a neefektívne. Hlavne že napíšete vyriešené
15. august 2018

Odpoveď samosprávy

Priestory pravidelne čistíme, nie je v našich silách viac spraviť.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.