Poškodené detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
Richard 18. mája 2018

Chcem upozornit na poskodene casti jednotlivych prvkov detskeho ihriska na ul. Pribinovej (za Votrelcom).

25. máj 2018

Odpoveď samosprávy

V súčastnosti mesto Púchov v spolupráci s Podnikom technických služieb mesta Púchov pristupuje k opravám a údržbe detských ihrísk na území mesta Púchov a v mestských častiach. V súčasnosti je už zrealizovaný ochranný náter na hracích prvkov na ul. Pribinova, osadená je nová húpačka. Poškodené laná sú odstránené zo šplhacej zostavy a nové budú osadené dodatočne.

Oddelenie dopravy a služieb
23. august 2018

Odpoveď samosprávy

Poškodené prvky boli opravené, natreté novou farbou.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
23. september 2019

Richard

Pribinova-detské ihrisko-poškodené

Chcem upozorniť na zničené časti krytu pieskoviska detskeho ihriska na ul. Pribinovej (za Votrelcom).
27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol postúpený na PTSM, v súčasnosti bol odstránený poškodený kryt na pieskovisku a latka na šplhacej zostave. Dôjde k výmene ďalších opotrebených častí na šplhacej zostave a k výmene šmykľavky.

Oddelenie dopravy a služieb
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Poškodené prvky boli demontované a opravené.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania