Údržba ihriska na Štefánikovej

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Uzavretý
meno
Jarka Cipkova 24. októbra 2019

1. Podklad pod kamienkami povytahovany. (Nestačilo vysadiť iba trávu?)
2. Pieskovisko velkostne poddimenzovane (vhodne tak pre 1-2deti do 5rokov) - preto vyzerá ako vyzerá - hráva sa tu oveľa viac deti a aj väčších. Ani sa do toho pieskoviska nezmestia.

31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet je v riešení, konzultujeme jeho úpravu s dodávateľom stavby ohľadne možnosti uchytenia fólie na zabránenie zaburinenia kamienkovej plochy. Celková údržba ihriska je zaradená do harmonogramu a bude realizovaná PTSM Púchov.

Oddelenie výstavby, investícií, životného prostredia a stavebného úradu
05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Detské ihrisko bolo upravené.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
23. október 2019

Miro Luhový

Dobrý deň tento podnet tu mame po 3 krát tak najprv citácia spred troch mesiacov výsledok žiadny.

31. júl 2019
Odpoveď samosprávy
Váš podnet je v riešení, konzultujeme jeho úpravu s dodávateľom stavby ohľadne možnosti uchytenia fólie na zabránenie zaburinenia kamienkovej plochy. Celková údržba ihriska je zaradená do harmonogramu a bude realizovaná PTSM Púchov.

Oddelenie výstavby, investícií, životného prostredia a stavebného úradu

Je načase aby sa tým niekto reálne zaoberal a nie že niečo raz za čas zahrabeme myslím že konkrétne ihrisko je ešte stal v zručnej dobe a pri TRETEJ REKLAMÁCII SA PÝTAJÚ PENIAZE SPAŤ
20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Toto ihrisko nie je jediné v meste s geotextíliou, ale je jediné, ktoré musíme každú chvíľu opravovať. Ak niekto úmyselne ihrisko poškodzuje, vyťahuje textíliu, tam žiadne reklamácie nepomôžu.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania