Riečna-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
barbora 01. augusta 2019

Dobry vecer.

Chcela by som Vas upozornit na kopu konarov v miestnej casti Hrabovka na miestnom detskom ihrisku. Bol tu vykonany orez stromu na ktorom boli orezane zlomene konare po burke. Zislo by sa tu orezat aj dalsie stromy pri danom ihrisku a tieto konare nasledne odstranit.

Dakujem.

09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet je v riešení v spolupráci s Podnikom technických služieb mesta.

Oddelenie výstavby, investícií, životného prostredia a stavebného úradu
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Konáre boli orezané, pozbierané, odvezené.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.