Športovcov-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

V riešení

Jedna sa o pristupovy chodnik pred hlavnym vstupom na ZS, detto vytlky v pristupovej ceste pred hl.vstupom na ZS a prepadnuty kanalizacny poklop priamo pfed vstupom na samotny Zimny stadion. Vzhladom k tomu, ze na nasom stadione su pravidelne poriadane turnaje reprezentacnych vyberov SR - tento stav na pristupovych komunikaciach do Zimneho stadiona urcite nerobi dobru reklamu mestu Puchov a sportovemu arealu MSK

26. september 2019

Richard

Mesto, resp. MŠK by sa mali dať viac záležať na vzhľade okolia zimného štadióna a futbalového štadióna a starať sa aj o skrášlenie s úpravu ich okolia.
27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol postúpený na PTSM, realizácia opravy bude prebiehať v zmysle nimi stanoveného harmonogramu prác.

Oddelenie dopravy a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania