Obrancov mieru - nebezpečné riešenie dopravnej situácie

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
Richard 30. septembra 2019

Chcem požiadať vedenie mesta o riešenie dopravnej situácie na križovatke ulice Pribinova a Obrancov mieru (pred bytovým domom ,,Votrelec"). Pred výjazdom z parkoviska pred bytovým domom je zlý výhľad na hlavnú cestu smerom k ulici Komenského, vo výhľade bránia stojace vozidla. Pôvodná žltá čiara, ktorá sa tam nachádza je už takmer neviditeľná, je vyblednutá a neplní svoj účel. Zároveň by bolo vhodné ju predĺžiť, aby vozidlá neparkovali blízko pri križovatke a doplniť ju aj zvislou dopravnou značkou alebo zrkadlom na druhej druhej strane križovatky.

03. október 2019

Milan Vojtas

Jednoznačne obnoviť žltú čiaru. Tu a aj na konci tento ulice pre križovatkou s Komenského. Tu tiež autá parkujú ako sa im zachce.
04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Vodorovné dopravné značenie bolo zrealizované.

Oddelenie dopravy a služieb
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

V prílohe doplnené foto.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
11. október 2019

Michal Č.

Podnet vyriešený ale fotka ukazuje výsmech tohoto podnetu. Viď auto na žltej čiare.
Výborná práca.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.