Za cintorínom - nepokosená trávnatá plocha

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený

Nepokoseny pozemok na frekventovanej casti mesta vedla byvalej restauracie Motobar.Pozemok vo vlastnictve rodiny, ktora v tesnej blizkosti prevadzkuje veterinarnu ambulanciu. Predsa ked si pozemok kupovali, mali si byt vedomi, ze tento bude treba aj kosit. 2x do roka je malo na to, aby tento priestor vyzeral tak, ako je potrebne udrzovat verejny priestor v meste

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Vlastníkovi pozemku bude zaslaná výzva na údržbu nepokoseného (zaburineného) pozemku.

Oddelenie výstavby, investícií, životného prostredia a stavebného úradu
14. november 2019

Ivan Kroslak

Vyriesene !
20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Plocha bola pokosená.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.