Jesenského - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
Tomas 28. decembra 2019

Nefunkcne osvetlenie na moste privadzaca z Hornych Kockoviec do Puchova.

07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Porucha na verejnom osvetlení bola odstránená.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania