Obrancov mieru - nefunkčné svetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
S 16. februára 2020

Nesviatia lampy na ulici obrancov mieru 1085 ani z jednej strany ulice. Chodím skoro ráno do prace a večer z práce a je tu TMA

18. február 2020

Odpoveď samosprávy

Pokazený istič bol vymenený, osvetlenie je funkčné.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
10. jún 2020

S

Na obrancov mieru zas nesvietia lampy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania