Hrabovská - poškodená lavička

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
Miroslava 02. marca 2020

Poškodené lavičky, na mieste sa nachádzajú dve, obe sú v zlom stave. Jedna ma rozpadajúce sa dosky, na druhej sa drolí aj betónová konštrukcia. Prosíme vás o výmenu alebo opravu lavičiek. Ďakujem

04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol postúpený k riešeniu na Podnik technických služieb mesta.

Oddelenie dopravy a služieb
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Zničené lavičky boli vymenené za nové.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.
11. marec 2020

Miroslava

Ďakujem Vám za výmenu. 😊

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.