Obrancov mieru-dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
Peter 10. mája 2020

Chcem nahlásiť dlhodobo odstavené vozidlo pred bytovkou 1096 na ulici obrancov mieru. Toto vozidlo tu už je odstavené min 2 roky možno aj viac

19. máj 2020

Milan Vojtas

Toto auto ako aj mnoho iných na tejto ulici porušuje viacero predpisov. Stojí v protismere, s najväčšou pravdepodobnosťou nemá zaplatené parkovné - parkovaciu kartu nevidno a nemyslím si, že si platí smskami parkovné tak dlhý čas.

Naviac porušuje aj mestské nariadenie o parkovaní, pretože nestojí na vyznačených parkovacích miestach.

Už je načase, aby sa mestskí policajti pozreli aj na túto ulicu, nájdu tu toľko priestupkov že im papuče stačiť nebudú.
21. máj 2020

Odpoveď samosprávy

MsP Púchov na základe podnetu riešila uvedené vozidlo ako vrak v súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch v znení neskorších predpisov.
Vozidlo bolo z parkoviska odstránené a vodič bol vyriešený v zmysle zákona o priestupkoch.

Mestská polícia Púchov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.