Obrancov mieru - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
S 19. júna 2020

Zas a opat nesvietia lampy.

23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Nakoľko išlo o komplikovanejšiu poruchu na el. vedení, odstránenie trvalo dlhšie ako je bežne zvykom, za čo sa obyvateľom ospravedlňujeme.

Podnik technických služieb mesta, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania