Obrancov mieru - jazda po chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

V riešení

Dobrý deň, poprosím kompetentných, aby si upozornili pánov z TS, nech využívajú cestu a nie chodník (už dvakrát dobrzdali pred dieťaťom). Ďakujem

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Váš podnet s upozornením bol zaslaný na PTSM.

Oddelenie dopravy a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania