Obrancov mieru-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

Vyriešený
meno
S 05. júla 2020

Opäť sa nesvieti na uluci obrancov mieru!!!

05. júl 2020

S

Obrancov mieru-osvetlenie-nefunkčné

Opatovne a stále nesvieti ulica Obrancov mieru!!!!!!!!
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Osvetlenie bolo opravené.

Oddelenie dopravy a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania