Nosice - rozkopaná cesta

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Slavomir 12. septembra 2020

Po asfaltaci a vyspravke cesty sa samozrejme po odbornych pracach panov vodarov cesta prepadla o niekolko cm iba vo vyspravenom useku. Vzhladom na to, ze tam vznika hrana na ktorej si bude mozne zachvilku odtrhnut napravu, prosime o vyspravenie. Idealne, keby to nerobili rovnaki odbornici ako naposledy ale niekto kto ma rozum.

22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Uvedená komunikácia patrí do správy ciest Správa ciest TSK a z toho dôvodu mesto nemôže realizovať opravu. Podnet bude zaslaný na Správu ciest TSK.

Oddelenie dopravy a služieb
24. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
24. september 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol preposlaný TSK.
01. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preposielame odpoveď na podnet "Nosice - rozkopaná cesta na ulici Nosice", od
správcu cestnej komunikácie - Správy ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja:

Na základe vyjadrenia cestmajstra SC TSK Púchov opravu
výtlku zabezpečí vlastník zrealizovanej prípojky kanalizácie. Kontrolu
realizácie a samotný monitoring zabezpečí určený zamestnanec Správy ciest TSK.

S pozdravom

Ing. Radovan Karkuš
poverený riadením
Správa ciest TSK
Brnianska 3,Trenčín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.