Javorová-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

V riešení
meno
Juraj 30. septembra 2020

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať či sa neplánujú nakresliť čiary na parkovisko pri gymnáziu na Javorovej ulici? Keďže jeden parkuje kolmo, druhý šikmo a najhoršie keď sa nechávajú také široké medzery medzi autami kde sa nezmestí žiadne auto.

Ďakujem

19. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetným podnetom sa budeme zaoberať, s pozdravom náčelník MsP Rajec.

Mgr. Adrian Begáň, náčelník MsP
10. november 2020

Dávid

Zdravím.
Kedy sa tam namaľujú potrebné čiary pre parkovanie? Keď nasneží? Každý deň je problém s parkovaním. Raz sa zmestí 18 áut, inokedy 14. Prosím o doriešenie. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania