Vojtova-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený
meno
Veronika 28. októbra 2020

Cesta znečistená drustevnými traktormi už včera a dnes ešte viac. Neustály problém a pritom môžu využívať svoju cestu !

31. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetným podnetom sa budeme zaoberať. S pozdravom Mgr. Adrian Begáň.

Mgr. Adrian Begáň, náčelník MsP
26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Predmetný problém bol vyriešený ako priestupok proti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke.

Mgr. Adrian Begáň

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania