Mudrochova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený
meno
Michal 18. júna 2021

Na celom sidlisku Juh je velka, nepokosena trava.

18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Na sídlisku Juh práve prebieha kosenie, takže nepokosených miest priebežne v smere od juhu ubúda.
Zdokumentované miesto už tiež bolo pokosené.

Boris Jančík, oddelenie údržby a služieb
22. jún 2021

Veronika

pred bytovkou 929 teda pokosené nebolo vôbec...
22. jún 2021

Veronika

takto to tam celý čas vyzerá
22. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
23. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ako som bol napísal minule, kosenie na sídlisku Juh postupuje v smere od juhu. To znamená, že časti najbližšie k centru budú pokosené nakoniec.

Boris Jančík, oddelenie údržby a služieb
13. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Uvedené lokality na Juhu boli pokosené v 25. a 26. týždni

Boris Jančík, oddelenie údržby a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.