Hviezdoslavova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený
meno
Ondrej 01. júla 2021

Aj ked cintorin kosia priebezne kvalita je mizerna. Kosia sa asi len dobre pristuplne plochy. Niekde je trava vysoka vyse metra. V minulosti bol podla mna cintorin lepsie koseny. Ked uz su hroby chaoticky rozmiestnene aspon trava by mohla byt pokosena.

06. júl 2021

Dávid

Je to smutné, že doteraz sa nik neozval a ak sa ozve, tak určite niečo v zmysle ,,máme harmonogram" kosenia. Kde sme to dospeli...
18. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Cintorín bol znovu pokosený.

Boris Jančík, oddelenie údržby a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.