Štúrova-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený
meno
Miroslav 06. júla 2021

Zmrzlinaren pri mestkom urade smerom na sidlisko sever pri velkej jednote stromy co su tam zasadene a su uviazane o drevenu konstrukciu trebalo bi ich previazat lebo maju ten povraz uz pomaly zarasteny v kmeni je ich skoda takto trapit pridal som fotku o ktore stromy ide

22. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
30. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Stromčeky boli previazané v 29. týždni

Boris Jančík, oddelenie údržby a služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.