Mudrochova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

V riešení

táto foto je síce robená počas dňa, ale bohužiaľ, podobne to vyzerá aj večer/v noci. vodiči nechávajú odstavené vozidlá pozdĺžne popri bytovke a parkovisko je poloprázdne...ja viem, že ide skôr o slušnosť a ohľaduplnosť vodičov, ale je to podla Vás OK? nie je náhodou v meste povinnosť stáť len na vyznačených miestach? zvyšuje sa riziko nárazu, dve autá sa neobídu, lebo nie je miesto a pritom zaparkovať je kde...troška sa to vymyká môjmu chápaniu

09. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetným problémom sa bude zaoberať MsP počas výkonu hliadkovej činnosti. Za Váš podnet ďakujeme. S pozdravom Mgr. Adrian Begáň.

Mgr. Adrian Begáň
10. september 2021

Miro

Milá Veronika. Nehľadajte u vodičov automobilov žiadnu ohľaduplnosť, disciplínu alebo zodpovednosť. U nás to funguje tak, že zaparkujem kde je najjednodnoduchšie pre mňa a kašlem na všetkých. Ja som sa skoro zbláznil, lebo ľudia su bezohľadný ale zistil som že s tým nič neurobím. Pred teskom je celé parkovisko voľné, ale jeden pacient, čo má v hlave komplet povysávané zaparkuje rovno pred vchodom a sedí v aute. A je problém ho obýsť. Pred obchodom s alkoholom na sládkovičovej ulici ľudia nezaprkujú 20m od vchodu na parkovaciom mieste, nie. Musia zaparkovať napol na chodníku, a napol na ciklistyckom pruhu. Kde tu chcete nájsť niaku logiku, ohľaduplnosť alebo niečo. Je to len o ľuďoch a ich pohodlnosri a bezohľaduplnosti. A to som napísal bez jedného vulgárneho výrazu. Ale mam zvýšený tlak. Takže radím vam: Skúste sa ponad to povzbiesť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania