Hollého-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený

Takmer chýbajúce vodorovné DZ na ceste I. triedy cez veľkú časť Rajca. V správe SSC.

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správne uvádzate, že cesta I/64 je v správe Slovenskej správy ciest. Mesto Rajec nemôže vykonávať údržbu ani obnovu dopravného značenia na tejto komunikácií. S dotazom je potrebné sa obrátiť na správcu.

Ing. Ivana Bahledová, Oddelenie údržby a služieb
16. máj 2022

Macko Uško

Mila p. Ivana Bahledová , ako je očakavane, predpokladam, že ste preposlali danu spravu/požiadavku spravcovi cesty.

Zaroveň uveďte, aby čiary neboli namalovane tak, že ak pojde auto v idealnej stope, tak pojde kolesami po všetkych kanaloch v danej zakrute-križovatke. (cca 0,5 metra od čiary je smer kanalov a ich poklopy)
16. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
16. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
31. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.