Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nový asfaltový koberec na Nádražnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený

Zaslal: Zuzana Žideková, 02. novembra 2016

Takto vyzerá nový, 10-dňový, asfaltový koberec po daždi!!!! Okrem toho, že všetci potrebujeme gumáky, vidím tu veľký problém najmä v zime, keď to zamrzne a napadne na to sneh. Nakoľko asfaltovanie cesty bolo realizované 24.10.2016 navrhujem to ihneď riešiť reklamáciou u dodávateľa - CESTY NITRA, a.s.

28. november 2016

Odpoveď samosprávy

Oprava nového asfaltového koberca bola zhotovená 25.11.2016 na náklady dodávateľa stavebných prác.

Oddelenie výstavby

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.