Neprejazdna cesta

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený

Zaslal: daniela, 24. októbra 2017

2 mesiace sa to rieši a nikto nič nerobí

03. november 2017

Odpoveď samosprávy

Oprava prepadnutého kanalizačného poklopu je v riešení, porucha bola nahlásená na Sevak, a.s., Žilina.

Oddelenie výstavby
09. december 2017

Michal

Poklop je už opravený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.