Hollého-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený
meno
Varsova 04. júna 2019

Areál okolo tenisových kurtov, hokejbalového ihriska a fit ihriska. Kto má, prosím, v kompetencii kosenie areálu? Je tam vysoká nepokosená tráva. Pravidelný problém.

19. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Trávnatá plocha je pokosená.

Mestský úrad Rajec, oddelenie výstavby
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Trávnatá plocha je pokosená.

Mestský úrad Rajec, oddelenie výstavby

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania