Slottova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený

je to katastrofa

05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Nečistoty z chodníka na ulici Slottovej boli odstránené.

oddelenie výstavby a ŽP
05. február 2020

Michal Straňanek

Predpokladám, že ohlasovateľ nechcel poukázať, len na pár kamienkovpred nájazdom, ale na otrasný stav nielen nájazdu na chodník, ale aj stav celého chodníka. Prosíme o opravu celeho chodníka.
05. február 2020

Michal Straňanek

Pôvodný ohlasovateľ chcel nahlásiť poškodený chodník, nie znečistený (zrejme mu iná voľba z ponuky tejto stránky asi neprišla vhodnejšia).
Takže vaše predchádzajúce "vyriešenie" podnetu /pozametaním kamienkov a rozbitého asfaltu/ považujem za ironický výsmech....
Bolo by fajn, ak by sa podarilo tento rok tento náš chodník zahrnúť do nejakého projektu na komplexnú opravu/rekonštrukciu..
Ďakujeme
15. máj 2020

Michal Straňanek

Podnet zatiaľ nebol vyriešený Boli by sme veľmi radi ak, sa aj tento chodník zaradí do nejakého projektu na opravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.