Fullova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený

Mesto žiada lepšie separovanie odpadov, ale žiaľ frekvencia odvozu ostala nezmenená. Neuvažuje sa nad možnosťami SmartCity? (monitorovanie naplnenia zberných nádob)

18. máj 2020

Odpoveď samosprávy

V čase mimoriadnej situácie je zvýšená tvorba odpadu nielen v Rajci, ale v celej Rajeckej doline. Zberová spoločnosť nestačí toto množstvo, už vytriedeného odpadu, kapacitne spracovať v rámci harmonogramu schváleného zberu. Uvoľňovaním opatrení by sa mala situácia stabilizovať a zber odpadu by mal pokračovať podľa schváleného harmonogramu.
Oddelenie výstavby a životného prostredia
18. máj 2020

Michal Straňanek

Dnes ráno boli vyvezene aj plasty aj kovy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.